As mizat nuk e lënë rehat Obaman (Video)

1:02 / 26.01.2013

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, është shumë i angazhuar në disa fronte pas zgjedhjes, por duket se pos njerëzve edhe speciet tjera nuk po e lënë të qetë...

Gjatë një konference për shtyp, Barack Obama u shqetësua tej mase nga një mizë, e cila vërtitej përreth tij dhe e shpërqëndroi.

Miza mund ta ketë arritur qëllimin e vet, të bëhet pjesë e rubrikës tonë ‘fun’ dhe të jetë hit nëpër gjithë botën, por kush e di se sa persona kanë fluturar nga puna e tyre prej Shtëpisë së Bardhë... 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.