Befasia e babait të keq (Video)

22:43 / 6.02.2013

Një prind brazilian ka bërë shaka me fëmijën e tij duke i dhuruar një vezë të vërtetë, në vend të “Kinder Surprise”.

Në një video të lansuar në internet shihet babai duke e zëvendësuar ‘vezën Kinder’ me një vezë të vërtetë, të cilën më pas ia jep djalit të tij.

Djaloshi në përpjekje për ta ngrënë e thyen vezën dhe pastaj fillon të qajë, ndërkohë që babai dëgjohet duke qeshur me krenari... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.