Binjakët identikë u martuan me binjaket identike

17:39 / 14.01.2013

Pesëmbëdhjetë vjet më parë, motrat binjake Darlene dhe Diane Nettemeier u takuan me vëllezërit binjakë Mark dhe Craig Sanders në një festival binjakësh në Ohio të SHBA-ve.

Pas takimit të parë, ata vendosën që të dilnin bashkë, më pas u dashuruan dhe gjithçka u kurorëzua me martesë.

Është interesante se të dy çiftet janë martuar në të njëjtën ditë dhe bënë dasmë të përbashkët.

Dy familjet tash i kanë shtëpitë pranë njëra-tjetrës dhe kanë oborrin e përbashkët.

Kulmi i historisë së tyre ishte kur Darlene dhe Craig u bënë me binjakë. Ata kanë tre fëmijë, ndërsa Diane dhe Adam kanë dy vajza. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.