Birra Peja i bashkëngjitet “Harlem Shake-it”

15:39 / 21.02.2013

Pas publikimit të artikullit në Telegrafi në lidhje trendin botëror të vallëzimit “Harlem Shake”, kjo dukuri ka vazhduar të përhapet me intensitet edhe më të madh në Kosovë.

Këtij vallëzimi të “çmendur” ju janë bashkangjitur Birra Peja, Koha Vision, Kosova Sot si dhe shumë të rinj të tjerë nga Kosova të cilët mund t’i shikoni më poshtë.

 

 

 

 

 

 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.