Çfarë bëjnë meshkujt për t’u ra në sy femrave (Video)

17:54 / 6.01.2013

Datta Phuge nga India bëri një veprim jo të zakonshëm për të tërhequr vëmendjen e femrave – ai bleu një këmishë të artë në vlerë prej rreth 17.000 eurosh.

32-vjeçari është i vetëdijshëm se nuk është i bukur, ndërsa ka thënë se blerja e këmishës së artë ka qenë ëndrra e tij.

Siç raporton Daily Mail, ai ka angazhuar 15 artarë nga qyteti Pimpri që t’ia “thurin” këmishën e pazakontë dhe jashtëzakonisht të shtrenjtë, ndërsa ata kanë punuar dy javë nga 16 orë në ditë për rregullimin e saj.

“Kjo këmishë do t’i shërbejë reputacionit tim te femrat, ndërsa njerëzit tashmë më thërrasin ‘mashkulli i artë nga Pimpri’. Femrat thjeshtë nuk do të mund të më rezistojnë”, ka deklaruara Phuge. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.