Çfarë mendon Chuck Norrisi për “Gangnam Style” (Video)

12:57 / 16.12.2012

Njeriu më i fortë që njeh historia e gjithësisë, Chuck Norris, në një video të montuar tregon se sa i është mërzitur megahiti “Gangnam Style”.

Kënga e jugkoreanit Psy, e cila shumë shpejtë do të arrijë rekord prej një miliard shikimesh në YouTube, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të lëshohet vazhdimisht.

Mirëpo, kjo e ka mërzitur Chuckun, i cili përmes videos së mëposhtme shpreh qartë mendimin e tij për këtë këngë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.