Çifti “skllav” i fast food-it ndryshon dietë, humbin 107 kg

10:16 / 28.01.2013

Emma dhe Dylan Smith ishin të varur nga ‘ushqimi i shpejtë’. Çifti anglez nuk kishte asgjë tjetër në menynë e tyre përveç ushqimit të McDonald’s. Dhe duke parë fotografitë e tyre shohim se sa shumë e kanë ekzagjeruar.

Por një ditë ata u ndien “të detyruar” të linin sandviçët e tyre gjigantë për shkak të një udhëtimi së bashku me fëmijët e tyre.

Pra stili tjetër i të ushqyerit, i cili ishte i shëndetshme bëri që ata të humbisnin shumë kilogramë. Emma ishte 168 dhe shkoi në 69 dhe Dilan nga 107 në 69 kilogramë. /Telegrafi/
 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.