Cila është porosia? (Video)

15:51 / 23.12.2012

Video që do t’ua sjellim, ndoshta ka një mesazh, po pak kush e ka vërejtur...

Pse? Sepse femra në fustanin e kuq i vuri në hije të gjitha përgjigjet dhe e vodhi koncentrimin e shikuesve. Nëse nuk besoni, shikojeni ju xhirimin... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.