Djaloshi krijon atraksion me borë (Foto)

17:18 / 18.02.2013

Organi seksual mashkullor i ndërtuar nga bora dhe i lartë rreth dy metra është bërë atraksion në Rhode Island të SHBA-ve.

16-vjeçari Ryan Worthington e bëri veprën e tij sa për shaka, mirëpo kjo nxiti reagimin e fqinjëve, të cilët dy herë e kishin thirrur policinë.

Nëna e tij është arsyetuar se ky “krijim artistik” do të shkrihet brenda dy ditësh, ndërsa për dallim nga fqinjët, kalimtarët kanë qëndruar pranë skulpturës dhe kanë bërë fotografi.

“Ryan e ka bërë për t’u argëtuar dhe për të bërë shaka, ndërsa unë e pashë kur u nisa për punë, qesha dhe vazhdova, por disa janë ofenduar dhe e kanë thirrur policinë, ka thënë nëna e djaloshit, Raylene.

Ajo ka shtuar se policët kishin ardhur dhe kur e kanë kuptuar se për çfarë bëhej fjalë, kishin qeshur dhe janë larguar. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.