Dyert nuk paraqesin problem për kalin (Video)

15:55 / 23.01.2013

Një kalë ka fituar aftësi për të hapur dyert.

Në një video të lansuar në YouTube shihet kali, i cili arrin të hapë disa dyer të një ferme.

Ai i hap bravat me ndihmën e dhëmbëve, ndërkaq ia hap derën edhe një “miku” të tij.

Krejt në fund hap edhe derën kryesore dhe del jashtë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.