E pabesueshme: Kjo që shihni nuk është fotografi (Foto)

21:10 / 25.10.2012

Autor i këtij punimi të mahnitshëm është 22 vjeçari Diego Fazio.

Ai është një piktor i cili ka fituar shumë shpërblime. Në këtë punim ka punuar 200 orë dhe atë vetëm me... laps grafik! /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.