E puthi Bar Refaelin – i ofrohet rol në film pornografik (Video)

20:05 / 7.02.2013

Mashkullit, të cilit gjatë xhirimeve të reklamës për ‘Super Bowl’, iu dha mundësia që ta puthte Bar Refaelin, menjëherë i është ofruar një rol pornografik.

Reklama e kompanisë GoDaddy, e titulluar “Çifti i përsosur”, ka nxitur reagime nga më të ndryshmet, ndërsa aty shfaqet Jesse Heiman duke puthur bukuroshen izraelite.

Studioja filmike “Assence Films” menjëherë ka kontaktuar me Heimanin dhe i ka ofruar një rol në filmat për të rritur.

“Duam që në filmat tanë të përfshijmë një mashkull normal, ndërsa Jesse duket si zgjedhja e duhur. Ia ofrojmë shansin që të xhirojë film me cilëndo nga vajzat që do të zgjedhë, ndërsa krahas kësaj do të fitojë edhe një shumë të madhe parash”, ka thënë producenti Mike Kulich. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.