Eci mbi litar në lartësi prej 60 metrash (Video)

21:20 / 30.01.2013

Rekorderi botëror për ecje nëpër litar, Nik Wallenda, i ka mahnitur njerëzit kur është ngjitur në një lartësi prej 60 metrash dhe ka ecur nëpër litar pa rrip të sigurisë.

34-vjeçari, i cili e ka thyer gjashtë herë rekordin botëror të ecje nëpër litar, kësaj radhe ka ecur rreth 15 minuta... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.