Elefanti ha një iPhone (Video)

18:05 / 31.12.2012

Në Tailandë një elefant ka gëlltitur telefonin e një turisteje.

Më pas, ajo është interesuar të dijë më shumë për mënyrën se si bëhet tretja e ushqimit te elefantët dhe ka rifituar sërish telefonin e saj. /BW/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.