Fantazma “prapa” gazetares (video)

23:48 / 14.12.2012

Kameramani i kanalit televiziv ABC, “xhiroi” një fantazmë në një shtëpi të “mallkuar”!

Gazetarja e televizionit amerikan ABC ndodhej në një shtëpi, për të cilën thuhet se është e mallkuar. Shtëpia gjendet në Luizianën Jugore, ndërsa ajo kishte shkuar aty për një reportazh.

Shtëpinë e famshme e “mallkuar”, e njohur si Myrtles Plantation, është ndërtuar më 1796. Thuhet se aty janë kryer 10 vrasje.

Kjo shtëpi është shumë e njohur në SHBA dhe gjithmonë ndërlidhet me rrëfimet se aty “fshihen” fantazmat! /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.