Fenomeni misterioz: “Buzëqeshjet” në dele

15:59 / 18.01.2013

Buzëqeshjet (Smilies) misteriozë në leshin e deleve këto ditë po i “torturojnë” britanikët.

Në rrjetet sociale të gjithë pyesin se kush ishte përgjegjës për këtë “dekorim” të deleve, ndërsa fermerët betohem se ata nuk e dinë përgjigjen. Disa përmendin jashtëtokësorët, ndërsa delet, pos këtij detaji të ri “të modës”, po sillen me të vjetrën. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.