Fluturimi i Supermanit (Video)

19:50 / 5.01.2013

Në Kaliforni është xhiruar fluturimi i Supermanit – por bëhet fjalë për një kukull me dirigjim nga largësia.

Xhirimi amator shfaq fluturimin e “supernjeriut”, ndërsa gjithçka është realizuar nga studenti Kyle Gough, i cili ka në këtë mënyre e ka përkujtuar babanë e tij, një fans i madh i Supermanit. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.