Gjarprin 4 metra e marrin me makinë

8:46 / 1.02.2013

Ka qenë një aventurë jo shumë e këndshme, kur një çift turistësh që gjatë një safari në Parkun Kombëtar Kruger në Afrikën e Jugut, takuan një piton.

Gjarpri i gjatë 4 metra, kishte vendosur të fshihej në motorin e makinës së tyre.

Marlene 38 vjeç dhe Leon 51 vjeç e kishin parë gjarprin anës rrugës duke u zvarritur mes barit të lartë, por në një farë pike u ishte zhdukur nga sytë.

Vetëm pas disa kilometra rrugë e kuptuan se ku ishte fshehur./KP/Telegrafi/
 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.