Ha 28 vezë për bast, gjen vdekjen

11:54 / 27.12.2012

Një i ri tunizian gjeti vdekjen pasi hëngri 28 vezë të gjalla për të fituar një bast.

Mediat vendase raportuan se Dhaou Fatnassi, 20 vjeç me banim në qytetin e Kairouan, i hëngri vezët pasi miqtë e tij i kishin propozuar se nëse do i hante do merrte një shumë parash.

I riu siç informon Noa.al u kap nga dhimbje të forta stomaku, ndërsa gjatë rrugës për në spital humbi jetën. /Telegrafi/
 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.