Hyn zhveshur – del veshur (Foto)

2:16 / 9.01.2013

Me fillimin zyrtar të shitjes së rrobave të sezonit dimëror, kompania e veshjeve Desigual ka shkaktuar një kaos në Barcelonë.

Kompania në fjalë përmes faqeve të internetit dhe rrjeteve sociale i ka njoftuar klientët e vet se ditën e hënë 150 personat e parë që do të shfaqen para dyqanit nga ora 10:00 vetëm me veshje të brendshme, ata do të dalin me rroba nga dyqani pa paguar asnjë cent.

Kjo ka bërë që njerëz të shumtë të shfaqen të zhveshur në kërkim të rrobave falas... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.