Iluzionisti digjet gjatë spektaklit (Video)

18:40 / 4.12.2012

Iluzionisti amerikan, Wayne Houchin, ka parë me të vërtetë tmerr me sy, teksa merrte pjesë në një spektakël televiziv në Santo Domingo.

Një nga mysafirët i ka spërkatur ballin me parfum dhe koka e tij papritur ka marrë flakë, duke shkaktuar panik. Për fat të mirë, me ndërhyrjen e të pranishmëve flakët janë shuar.

Aktualisht Houchin është mirë dhe ka lënë spitalin, por ai ka marrë një sërë plagësh në fytyrën e tij.

Iluzionisti ka bërë të ditur se u ka kërkuar avokatëve të tij që të padisin personin përgjegjës. /TCH/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.