Instrumenti më i dëshiruar muzikor (Video)

16:22 / 13.02.2013

Instrumentet muzikore janë nga më të ndryshmet dhe gjithmonë nevojitet kohë, durim dhe përpjeke për të mësuar ekzekutimin në to.

Mirëpo, perkusionisti Jorge Perez ka ngacmuar ëndrrën e çdo mashkulli – ai bën muzikë me prapanicat e femrave.

Ai ka një reputacion të madh dhe njihet si njëri nga perkusionistët më të mirë në botë, ndërsa shumëkush do të dëshironte të luante në instrumentin e tij më të ri... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.