Ja si NUK duhet të parkoni (Video)

16:19 / 11.12.2012

Në videon e mëposhtme mund të shihni njërën nga përpjekjet më të këqija për parkimin e një automjeti të shtrenjtë.

Xhirimi i publikuar në internet shfaq një vozitëse të keqe, e cila përpiqet të parkojë BMW-në e saj në mes të dy automjeteve tjera... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.