‘Salto’ me automobil (Video)

13:31 / 20.02.2013

Nëse mendoni se është e pamundur të bëhen salto me automobil, atëherë gaboni shumë! Kjo i ka shkuar për dore shoferit Guerlain Chicheritos.

Edhe me parë janë bërë numra të tillë, por asnjë herë si në këtë rast, që mund ta shihni edhe në video. Sidoqoftë, shoferëve nuk u rekomandohet që të provohet diçka e këtillë, meqë nuk është pa rrezik. /Telegrafi/ 

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.