“Viktimat e para” të “Harlem Shake” (Video)

13:45 / 27.02.2013

Disa gjimnastë nga Travniku u mblodhën për ta xhiruar versionin e tyre të “Harlem Shake”.

Nxënësit e menduan mirë pikën e tyre, por në fund ndodhi diçka e papritur. Dy të rinj, që qëndronin në kontejner, pas hapjes së tij ranë brenda. Kështu, ata do të mbahen mend si “viktimat” e para të “Harlemit...”. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.