Kalendari me meshkuj, hit në Gjermani (Foto)

18:35 / 8.01.2013

Një kalendar në të cilin meshkujt kanë pozuar me veshje të brendshme me automjete klasike nga vitet e shtatëdhjeta, ka arritur një sukses të papritur të shitjes në Gjermani.

“I kemi fotografuar vetëm meshkujt. Shumica e tyre janë miqtë tanë, të cilët nuk mbajnë veshje të brendshme atraktive. I kemi fotografuar me ato që i konsiderojnë komode. Kalendarin e blejnë edhe meshkujt edhe femrat. Nuk bëhet fjalë rreth seksit, por rreth sensit për humor”, ka deklaruar autorja Janet Schurmeyer.

Çmimi i kalendarit është 30 euro. Fotografitë janë nga më të ndryshmet, ndërsa disa prej tyre mund t’i shihni më poshtë... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.