Karikaturat e personaliteteve të njohura (Foto)

2:00 / 9.01.2013

Patrick Strogulski ka realizuar karikaturat e disa prej njerëzve më të famshëm dhe me të pushtetshëm në botë.

Në mesin veprave të karikaturistit të njohur bëjnë pjesë politikanë, artistë e sportistë. /Telegrafi/

Brad Pitt

Gianluigi Buffon

Michele dhe Barack Obama

Mahmoud Ahmadinejad

Jay-Z

Jean Reno

Rowan Atkinson

Franck Ribery

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.