Këshillë: Mos e parkoni automjetin mbi liqen! (Video)

1:41 / 29.01.2013

Një peshkatar rus ka përjetuar fundosjen e automjetit të tij luksoz në një liqen.

Peshkatari në fjalë, kishte dalë për peshkim dhe e kishte parkuar automjetin e tij mbi shtresën e trashë të akullit mbi liqen.

Në një xhirim të hedhur në YouTube shfaqet momenti kur automjeti i tij fundoset, ndërsa pronari përpiqet maksimalisht që ta shpëtojë, por pa sukses. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.