Ku janë kafshët? (Foto)

18:11 / 31.12.2012

Nuk ka rëndësi nëse janë gjahtarë apo pre. Këto kafshë janë të gjithë mjeshtër në kamuflazh dhe mund të gënjejnë edhe syrin më të mprehtë.

Në fotografitë mëposhtme me siguri që do ta keni shumë të vështirë të dalloni kafshën edhe pse e keni para syve. /TCH/Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.