Kukurisje apo qeshje? (Video)

18:01 / 22.04.2013

Paramendoni sikur çdo ditë t’ju zgjojë një gjel, i cili në vend se të kukurisë, ai qesh.

Në internet është publikuar një video, në të cilën shfaqet një gjel i bardhë me një mënyrë të veçantë të kukurisjes... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.