Me rëndësi është gjumi, jo pozita (Foto)

16:22 / 13.01.2013

Shumë njerëz që zgjohen herët i zë gjumi gjatë udhëtimit me transport publik, ndërsa pozitat e tyre gjatë fjetjes janë nga më të ndryshmet.

Në rrjetin social Twitter janë publikuar disa nga fotografitë më interesante të njerëzve që flenë nëpër autobusë, tramvaje apo trena... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.