Mënyra jo e zakontë për ta shuar zjarrin (Video)

16:03 / 30.12.2012

Të gjitha automjetet duhet të mbajnë një bombol gazi zjarrfikës. Nëse nuk e keni, e gjërat dalin nga kontrolli, atëherë ju mbetet të shpresoni se një i kalimtar i zhdërvjelltë do t’ju dal në ndihmë.

Disa njerëz kanë xhiruar zjarrin në një barkë, të cilin pronari i pashpresë e la të digjej në liqenin Lyndon të Zelandës së Re. Dy të huaj e gjejnë një mënyrë të pabesueshme të shuarjes së zjarrit. Dhe, ia dalin. Shikojeni videon. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.