Merimanga e mori automjetin e parkuar mirë (Video)

23:56 / 8.02.2013

Një izraelite është përballur me probleme të shumta, pasi merimanga ia kishte marrë automjetin, përkundër se e kishte parkuar në një vend ku parkimi ishte i lejuar.

Në një video të lansuar në internet, shihet që një punëtor i shërbimit për komunikacion në Tel Aviv. e vizaton shenjën për parkimin e automjeteve për persona me aftësi të kufizuara në vendin ku automjeti është i pranishëm.

Studentja Hila Ben Baruch është dashur të paguajë dënim prej 365 dollarësh për gabimin e të tjerëve, sepse askush nuk i besonte versionit të saj.

Mirëpo, pasi ka siguruar xhirimin e kamerës së sigurisë, asaj i kanë kërkuar falje zyrtarët më të lartë të Tel Avivit, madje edhe vet kryebashkiaku. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.