Merimanga me fytyrë njeriu? (Video)

21:40 / 6.01.2013

Një merimangë e çuditshme është parë dhe xhiruar në Hong Kong, e cila duket të ketë fytyrë njeriu.

Nuk dihet data e sigurt se kur është bërë xhirimi, mirëpo ka tërhequr vëmendjen e mediave kryesore në Hong Kong.

Fytyra e merimangës duke e ngjashme me atë të njeriut dhe nëse kjo video nuk është një montazh, atëherë do të ishte interesante për t’u studiuar... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.