Mjafton t’i ngjash një njeriu të madh (Video)

18:42 / 15.01.2013

Inaugurimi i presidentit amerikan Barack Obama për mandatin e dytë në krye të Shtëpisë së Bardhë, do t’i sjellë angazhime edhe personit që i ngjan atij.

Arsimtari Larry Graves i ngjash shumë presidentit të SHBA-ve. Ai shfaqet në evenimente të ndryshme si lider i “botës së lirë”.

“Padyshim se e kam orarin e ngarkuar në periudhën mes fushatës dhe inaugurimit. Obama është njeri i respektuar dhe të gjithë duan ta kenë në evenimentet e tyre”, ka thënë Graves.

Ai ka treguar se fiton shumë para që kur Obama u bë president. Ai paguhet rreth 1.100 dollarë për të marrë pjesë në një ndejë.

Herën e fundit, Graves u paraqit në një hotel në Virginia, ndërsa shumica e mysafirëve menduan se bëhej fjalë për presidentin e vërtetë, duke qenë se ai shoqërohej edhe me truproja. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.