Moderatorja u alivanos, teksa fliste për oksigjenin (Video)

13:35 / 27.02.2013

Në fillim të emisionit, udhëheqësja në televizionin nacional kroat, HRT 2, ia doli ta thotë vetëm një fjali...

Ajo nisi të fliste për rëndësinë e ajrit në jetë, i “rrotulloi” pak sytë, u lëkund dhe ra në tokë. Për më shumë, shikojeni videon. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.