Notimi nëpër borë (Video)

23:41 / 24.12.2012

Një përdorues me emrin ‘budav47lebac’ në kanalin e vet në YouTube ka publikuar disa video, në të cilat, siç thotë, “lahet në mënyrën boshnjake”.

Mashkulli i paidentifikuar ka vendosur të dalë përpara shtëpisë së vet dhe “të notojë” në borë vetëm me brekë. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.