O Dacic, a je lodh a jo? (Video)

0:56 / 30.01.2013

Kryeministri i Serbisë, Ivica Dacic, kohëve të fundit ka qenë shumë i angazhuar në bisedime me kryeministrin tonë dhe si duket e ka gjetur një mënyrë mjaft të mirë për t’u relaksuar.

Dacic ishte i ftuar në emisionin argëtues serb “Misioni i pamundur”, ku për nikoqire është një prej prezantuesve më joshëse në ballkan.

Karakteri i emisionit është joserioz dhe në një moment kur kjo prezantuese e provokon kryeministrin duke shfaqur ‘zogun’ e saj, Dacic reagoi me një buzëqeshje të lehtë, por për më shumë shikoni videon më poshtë.../Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.