‘Pastrohet’ me para (Foto)

23:21 / 3.12.2012

Një fotografi e mbrojtësit të West Bromwich Albion, Liam Ridgewell, në të cilën ai shfaqet duke ‘u fshirë’ me kartëmonedha 20 funtëshe, është bërë mjaft e popullarizuar në internet.

Ai është fotografuar në tualetin e shtëpisë së tij në Birmingham me pantallona të lëshuara dhe duke fshirë të pasmet me para, ndërkohë që edhe në dysheme ka qenë një grumbull me para.

28-vjeçari përfiton 20.000 funte në javë që është mesatarja e fitimit vjetor të banorëve në West Midlands, ndërsa ky veprim i ka nevrikosur shumë tifozët e West Brom, të cilët e kanë quajtur arrogant dhe idiot.

Futbollisti ka thënë se gjithçka ka qenë shaka për të ngacmuar një shok të tijin, i cili kishte humbur një bast. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.