Për disponim të mirë (Video)

16:01 / 23.01.2013

Xhirimi i një vajze të vogël e cila qesh pa ndalë, është bërë hit në internet.

Foshnja qëndron ulur dhe përcjell babanë e saj teksa ushqen qenin dhe gjatë gjithë kohës qesh.

Është lehtë t’i bësh fëmijët të qeshin, por ka fëmijë që me qeshjen e tyre infektuese i detyrojnë edhe të tjerët të qeshin. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.