Përpiqen të hyjnë në SHBA me 6 kg kokainë në mbathje

15:10 / 31.01.2013

Policia e kufirit të Shteteve të Bashkuara ka ndaluar në aeroportin e New York-ut dy gra, që vinin nga Santo Domingo dhe që kërkonin të fusnin në shtetin amerikan 6 kg kokainë, fshehur në mbathjet e tyre, me një vlerë 350 mijë dollarë.

Të dy narko-trafikantet, siç transmetojnë mediat kishin veshur “pampersa të mëdha” dhe në brendësi të tyre kishin fshehur drogën. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.