Pica "Cristiano Ronaldo"

12:10 / 17.07.2013

Cristiano Ronaldo tashmë ka edhe picën e tij falë shefit Domenico Crolla, i cili ka hapur një restorant italian në Gllasgou të Skocisë.

Përveç lojtarit të Real Madrid, kuzhinieri ka bërë pica edhe me fytyrën e Papa Françeskut, Barak Obamës, Merlin Monrosë, Rihanës apo Robi Uilliamsit.

Përbërësit e picës janë të thjeshta: salcë domateje për hijet dhe djathë për dritën. /TopChannel/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.