Politikani britanik që ka fjetur me një sulmues të Arsenalit

1:06 / 23.02.2013

Një politikan britanik është bërë qendër të një skandali publik, pasi pranoi se ka pasur raporte seksuale me një futbollist që luan në Ligën Premier, konkretisht të ekipit të Arsenalit.

Këshilltari i Bashkisë së Londrës, Brian Coleman, e bëri këtë deklarim në një blog të tij, transmeton Top-Channel.

“Për dike që thotë se nuk kam interes për futbollin, ndonëse dy vjet të shkuara ndoqa ndeshjen Barnet-Port Vale, ju them se përpara disa vitesh kam fjetur me një sulmues të Arsenalit”, ka shkruar ai.

Coleman u pezullua nga partia në vitin 2012, pasi u arrestua për ushtrim dhunë ndaj një femre, e cila tentoi ta fotografonte pa aprovimin e tij, ndërsa aktualisht është një këshilltar i pavarur. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.