Prej se e tradhtoi gruaja, jeton mbi një dru

10:53 / 22.12.2012

Një burrë nga India qe nëntë muaj jeton në dru, sepse gruaja e tij refuzoi t’i kërkojë falje për tradhti.

Sanjay e ka zënë gruan në ‘flagrancë’ me fqinjin e tij, ndërsa kur ajo nuk i kërkoi falje, ai u ngjit në dru dhe që atëherë nuk ka zbritur.

Ai jeton falë ushqimit që ia dërgojnë të afërmit, ndërsa gruaja e Sanjayt është kthyer te prindërit e saj dhe akoma nuk ka kërkuar falje.

“Ushqehet dhe fle në dru. Madje edhe relaksohet në të”, ka thënë motra e tij.

Policia ka raportuar se nuk mund të marrë kurrfarë veprimi, sepse ai nuk ka bërë ndonjë vepër të paligjshme. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.