Propozimi për martesë (Video)

23:18 / 16.02.2013

Një çift është bërë mjaft i popullarizuar në internet falë shakave, të cilat i publikojnë në YouTube.

Në prag të Ditës së të dashuruarve, Jesse dhe Jeana vendosën që të shikojnë reagimin e njerëzve gjatë një propozimi për martesë.

Gjithçka duke bukur në momentin kur Jesse bie në gjunjë dhe i propozon martesë partneres së tij, por gjërat ndryshojnë kur Jeana e refuzon atë.

Për tri ditë, videoja është shikuar mbi 2.3 milionë herë. Ndiqni reagimet e njerëzve... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.