Prostituta mi ka borxh edhe 10 minuta!

20:29 / 8.12.2012

Scott Pipher nga New Hampshire është arrestuar pasi i ishte ankuar policisë se prostituta i kishte borxh edhe dhjetë minuta nga koha e saj.

Ai e kishte thirrur policinë dhe kishte thënë se zonjusha shoqëruese, të cilën e kishte paguar për marrëdhënie seksuale, ia kishte shkurtuar terminin për 10 minuta të plota.

Telefonata e tij e ka nxitur policinë që të bëjë një hulumtim rreth prostitucionit të organizuar.

Pas hetimeve, 34-vjeçari është arrestuar së bashku me dy femra, për të cilat supozohet se janë prostituta, pasi Pipher kishte kontaktuar me to përmes një faqeje interneti. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.