Qeni mëson qenin si të zbresë nga shkallët (Video)

23:33 / 12.01.2013

Një qen i vogël nuk ka pasur vështirësi që të ngjitet shkallëve, mirëpo problemet për të kanë filluar kur është dashur që të zbresë poshtë.

Mirëpo, fatmirësisht, aty ishte një qen më i madh për ta inkurajuar dhe për t’i treguar se si duhet të zbresë.

E gjitha është xhiruar dhe është hedhur në YouTube... /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.