Qeni që vozit biçikletën (Video)

17:06 / 4.02.2013

Ndërkohë që qenve të tjerë u pëlqen të shëtisin dhe të përkëdhelen, qeni me emrin Norman pëlqen që ta vozisë biçikletën.

 Pronarja e tij, Karen Cobb, nga Atalanta e SHBA-ve, thotë se qeni trevjeçar shumë shpejt ka mësuar ta vozisë biçikletën dhe se ka talent të lindur.

Përveç biçikletës, Normani mund të vozisë edhe skuterin dhe e mban shumë mirë baraspeshën. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.