Qentë “flasin” në Skype (Video)

14:09 / 17.01.2013

Moti është dëshmuar se Skype nuk njeh kufij, ndërsa qentë që do i shihni mbështesin po ashtu këtë bindje.

Terieri me emrin Gaytor dhe “shoku” i tij Basil, kanë zhvilluar një formë të çuditshme komunikimi në Skype. Ata ulërijnë, lehin, lëvizin kokët, derisa pronarët i shikojnë me habi.

Është interesante se edhe qentë tjerë kanë reaguar në mënyrë të ngjashme, pasi pronarët e tyre ua kanë treguar atyre këtë vide0. Kështu, në shumë komente në YouTube është thënë se “qentë kanë gjuhë universale dhe se lehtë njihen me njëri-tjetrin”. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.