Reklama e çuditshme (Video)

17:03 / 25.01.2013

Një shesh në Holand ishte arenë e një “drame” ku kishte të shtëna dhe kaos.

Performanca realiste ishte pjesë e promovimit të kanalit TNT që transmeton filma dhe seri. Drama filloi pasi u shtyp butoni i famshëm i kuq. Se çfarë ka ndodhur në vazhdim, shikojeni videon. /Telegrafi/

Komente

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi.
Ju lutem lexoni rregullat këtu.